‘Natuurlijk willen we deze reeks graag doortrekken. Dat merk je ook aan de groep.’ De lach van FC Den Haag-trainer Ruud Brood is na de 1-4 zege op de belofteploeg van FC Utrecht bijna niet van zijn gezicht te krijgen. Voor de vijfde wedstrijd op rij ging zijn ploeg met de overwinning aan de haal. ‘Hoe de spelers met elkaar omgaan, is hun kwaliteit.’
‘Op voorhand verwachtte ik een moeilijke wedstrijd’, blikt de Haagse oefenmeester terug op de wedstrijd. ‘Maar als je dan al zo snel op een 0-2 voorsprong komt, geeft dat vertrouwen. Dat hebben we goed uitgespeeld.
‘De laatste keer dat FC Den Haag vijf competitiewedstrijden op rij won, was in het seizoen 2010-2011. Achtereenvolgens werd gewonnen van Willem II (2-1), sc Heerenveen (3-1), Excelsior Rotterdam (1-5), PSV (0-1) en VVV-Venlo (3-0). De reeks eindigde tegen Feyenoord: 2-2.
Al na vijftien minuten stond de riante 0-2 voorsprong op het scorebord, waardoor er geen vuiltje aan de lucht was voor de huidige nummer zes van de Keuken Kampioen Divisie. FCDH is bezig aan een sterke reeks. De laatste keer dat de geel-groene formatie vijf wedstrijden op rij won, was in het seizoen 2010-2011 onder leiding van John van den Brom.
Bebloede Thomas Verheydt
‘Aanstaande vrijdag moeten we weer aan de bak. Hopelijk kunnen we na afloop weer een feestje vieren. Ik heb nu doorgewisseld met spelers als Sem Steijn en Thomas Verheydt, want we spelen veel wedstrijden in korte tijd. Als ik ook zie hoe Thomas van het veld loopt, kwam zijn wissel misschien wel goed uit.’
Verheydt, die tegen Jong Utrecht zijn twaalfde treffer van het seizoen maakte, verscheen na afloop bebloed voor de camera. Vlak voor zijn wissel ging een tegenstander met zijn noppen op zijn hand staan.
Promotie?
‘In zo’n wedstrijd weet je dat de tegenstander alles op alles zet om te winnen en soms over het randje gaat. Maar ik heb er eentje kunnen maken dus dat voelt heerlijk. Ik weet niet of er nu in de kleedkamer ‘Wij gaan promoveren’ uit de speakers komt. Wat ik wel weet is dat aanvoerder Boy Kemper altijd het hardste zingt.’ De lach van Verheydt spreekt boekdelen.
Bron: omroepwest
4 Comments
Verkeerde Henk
Voor directe promotie moet nog iets meer gebeuren want de concurrentie wint ook. Neemt niet weg dat deze reeks voor dit team een hele mooie prestatie is wat veel vertrouwen geeft. Maar seizoen is nog lang en ook wij krijgen nog wel een dipje door blessures, schorsingen etc. Wordt nog een heel spannende 2e seizoenshelft.
heeljereetvol
@Henk Emmen heeft verloren, tot nu toe hebben wij van alle jonge ploegen gewonnen en laat de concurrentie tegen hun puntjes liggen.
Jong AZ is wel ff andere koek vrijdag is een goede ploeg dat gaat lastig worden.
Peter
Gaat lekkah zo.
Come on The Hague
Schollekop
Mooie reeks van een team wat steeds beter ingespeeld raakt. Dat belooft nog wat!