FC Den Haag heeft in de Keuken Kampioen Divisie een punt overgehouden aan de topper tegen FC Volendam. Samy Bourard schoot de thuisploeg na 80 minuten verdiend op voorsprong. Maar door een rake treffer van Damon Mirani in de slotseconde van de extra tijd, werd alles en iedereen met een geel-groen hart in rouw gedompeld.
Met FC Volendam als tegenstander trof FC Den Haag een ploeg uit vorm. Uit hun laatste drie wedstrijden behaalden de Volendammers, die de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie verloren aan FC Emmen, slechts één schamel puntje. Ook bij de Haagse formatie waren de resultaten niet om over naar huis te schrijven. FCDH’s laatste overwinning dateerde van 6 februari, toen FC Den Bosch met 0-1 werd verslagen.
Nadat de geel-groene rookwolken waren opgetrokken, ging FCDH op zoek naar de achttiende overwinning van het seizoen. Amar Catic kreeg na elf minuten de eerste kans van de wedstrijd, maar zijn schot met links vloog over het doel van Filip Stankovic.
Topper wil geen topper worden
Thomas Verheydt kreeg vijf minuten voor rust de grootste mogelijkheid uit de eerste helft namens de thuisploeg. Dhoraso Klas snoepte de bal af van een verdediger uit het vissersdorp, waarna hij deze meegaf op Verheydt. De spits kwam een teenlengte te kort om zijn 22ste doelpunt van het seizoen te scoren.De topper die in de eerste helft geen topper wilde worden, ontbrandde al direct na rust. Vlak nadat scheidsrechter Jeroen Manschot een overtreding op Sem Steijn in de Noord-Hollandse zestien over het hoofd zag, voorkwam Alessandro Damen ternauwernood de 0-1. Met zijn vingertoppen duwde hij een Volendamse poging op de doelpaal.
Volendam rijp voor de slacht
Het publiek ging achter de thuisploeg staan, wat resulteerde in kansen voor FCDH. Steijn krulde de bal vanaf de rand van het zestienmetergebied rakelings langs de paal en met exact een uur op de klok kreeg hij opnieuw een grote kans. De inglijdende Damon Mirani voorkwam dat de 20-jarige middenvelder, die komende zomer naar FC Twente vertrekt, de openingstreffer raak kon schieten.
FC Volendam was rijp voor de slacht. Verheydt pegelde de bal snoeihard over de deklat, waarna Amar Catic na een goede actie het zijnet vond. FCDH was beter dan de nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie, maar het duurde lang voor de beslissing leek te vallen.
Stilte na explosie
Samy Bourard liet het Cars Jeans Stadion, dat inmiddels wat omgetoverd tot een heksenketel, na 80 minuten exploderen. Na een overstapje van Steijn knalde hij zijn ploeg verdiend op voorsprong. Met zijn doelpunt leek hij FCDH de eerste thuisoverwinning sinds 15 januari te bezorgen.
Mirani stak daar echter in de 95ste minuut een stokje voor. Met een rake kopbal stal hij een punt voor de bezoekers. Het is een flinke domper voor FCDH, dat onder leiding van Giovanni Franken nog geen wedstrijd won.
Telstar op maandag
FCDH blijft de nummer zeven de ranglijst. Komende maandag staat de volgende wedstrijd voor FCDH op het programma. Om 20.00 uur is nummer veertien Telstar in het Cars Jeans Stadion de tegenstander.
FC Den Haag – FC Volendam: 1-1 (0-0)
- 80. 1-0 Bourard
- 95. 1-1 Mirani
Opstelling FC Den Haag: Damen; Amofa, Asante (88. M. Mulder), Matthys, Kemper; Klas (73. Janmaat), Steijn, Reemst (84. Komljenovic); Bourard, Verheydt, Catic
Bron: omroepwest














































1 Reactie
Peter
Ach, mijn kaartje voor morgenavond staat alweer op mijn mobiel. Come on The Hague.
De Geep
@Rob ga eens bij andere wedstrijden kijken in kkd hoeveel daar fout gaat het is gewoon het niveau waarom denk je dat er zo vaak van die vreemde uitslagen zijn in kkd.
Kijk wat bij onze op de bank zit de gebroeders Mulder zijn geen hoogvliegers, Catic ren je rot en zo kan je wel ff door gaan.
Kijk naar Volendam de laatste 3 wedstrijden staan na 30 minuten tegen excelsior 0-4 achter.
Di trainer had gewoon niet moeten wisselen tactisch gewoon gefaald.
Hans
Laatste seconden tellen ook mee! Weer heeft de selectie inclusief de trainer wat geleerd. 2 de plaats is nu onmogelijk geworden.
Peter
Vond het ook geen bar slechte wedstrijd. Wel wat kansen gehad , helaas er niet in.
5 minuten extra tijd, beetje teveel denk ik.
Waarom Janmaat erin kwam begreep ik niet. Bij de tegengoal was het een zooitje achterin.
Sfeer in het stadion was okee.
Rob
@De Geep, jij mag het dan geen bar slechte wedstrijd vinden en dat het KKD voetbal is maar ik blijf erbij dat het bar slecht was en dat je met dit niveau niks te zoeken hebt in de eredivisie of de nacompetitie,
Niemand verwacht van ADO sprankelend voetbal maar we mogen toch verwachten dat ze elkaar de bal aan kunnen spelen en dat degene die de bak krijgt deze ook kan aannemen? Als je ziet hoevaak dat fout gegaan is en ook het aantal keren dat een inworp bij de tegenstander komt moet je toch van kwaliteit vrezen.
Als ze zo blijven spelen komen er nog een heleboel verliespunten en zal de nacompetitie niks worden.
Kijk in gedachten maar eens terug naar de laatste tig wedstrijden.
De Geep
Was niet zo slim om in de laatste minuut je beste speler en centrale verdediger Asante te wisselen.
@Rob je zit kkd wedstrijden te kijken met bar slecht viel dit keer gewoon mee verwacht geen Man city voetbal, daarnaast met een te smalle selectie ga je echt niet direct promoveren.
Hopen met de nacompetitie dat Breinburg weer met Klas op middenveld en iedereen fit is dan heb je een kansje om te promoveren.
Rob
Was een bar slechte wedstrijd.
Je verliest punten door:
Een trainer die denkt te gaan experimenteren met een nieuwe opstelling in zo’n belangrijke wedstrijd.
Spelers die elkaar niet kunnen bereiken.
Spelers die denken dat ze Messi zijn en dan gaan pingelen achterin.
Spelers die geen oog hebben voor andere spelers.
Wisselbeleid.
Het onvermogen van onze spelers om zelfs in vrije positie tussen de palen te kunnen schieten ( 80 minuten 0 schoten op doel)
IQ van de spelers, waarom de laatste minuten niet op balbezit spelen? Winst was al binnen dus tikkie terug naar de keeper en niet als een stel imbecielen met zijn alle naar voren gaan.
Hier mogen we ook Janmaat op aan kijken want hij is toch de man met ervaring? Was nergens te bekennen.
Al met al kunnen we concluderen dat ADO het na de winterstop niet meer kan opbrengen om een fatsoenlijke wedstrijd te spelen.
Hebben met het puntenverlies tegen Roda, MVV, Jong Ajakkes, Eindhoven en nu Volendam de kans op de 1 of 2 de plaats wek verspeeld.
Ben bang dat met deze trainer ook de nacompetitie een fiasco wordt.
Ben geen Brood fan maar denk dat hij het seizoen af had moeten maken. Begrijp ook niet de grote liefde / voorkeur voor deze trainer zonder papieren en enige ervaring.
Al met al weer Alles Door Onkunde
iwi
Bestolen?
Wat een onbegrijpelijke kutwissels joh.
Realist
Hahaha amateurs
De Geep
Mega zuur dit, was niet echt handig om je beste man en centrale verdediger Asante te wisselen.
Kunnen ons voorbereiden op de nacompetitie.