Vandaag (zondag) worden er opnieuw FC Den Haag-shirts geveild, en jij kan meedoen! Direct vanaf de aftrap is het mogelijk om te bieden op alle gedragen en gesigneerde shirts van de wedstrijd tegen AZ. Bieden kan al vanaf 89 euro via deze link. Laat de kans op jouw ultieme fanitem dus niet schieten en haal een prachtig, gedragen geel-groen shirt in huis! Door mee te bieden steun je ook nog eens een goed doel; de opbrengst gaat namelijk naar stichting ADO Den Haag in de Maatschappij. De ideale gelegenheid om een uniek shirt in huis te halen en daarbij een prachtig goed doel te steunen.
ADO Den Haag in de Maatschappij
ADO Den Haag in de Maatschappij richt zich op de bevordering van gezondheid, participatie en educatie bij de inwoners van de regio Haaglanden. Dit doen zij door – in samenwerking met scholen, wijkcentra, sportclubs en ziekenhuizen – projecten en activiteiten te organiseren waarbij de kracht van FC Den Haag gebruikt wordt om een positieve impact op de maatschappij te hebben. Niet alleen. Samen! Voorbeelden van de projecten zijn De Blindentribune, ADO-fit, OldStars, De Held, Playing for Success, FCDH/ADO werkt en nog veel meer. Klik hier voor meer informatie over de initiatieven van ADO Den Haag in de Maatschappij.
Bied nu op jouw favoriete shirt!
MatchWornShirt
verzekert je dat de shirts daadwerkelijk in de wedstrijd gedragen zijn
en gereinigd worden via UV-C licht, waardoor al het DNA, bacteriën en
virussen uit het shirt worden verwijderd. Hierdoor blijven de shirts
ongewassen, waardoor de vlekken en geur nog wel in het shirt zitten en
het optimale wedstrijdgevoel dus behouden blijft. Alle shirts worden na
afloop van de wedstrijd door de speler persoonlijk gesigneerd.
Ook enthousiast geworden om een uniek ADO Den Haag-shirt te scoren? Bieden kan nog tot donderdag 29 oktober om 21.00 uur. Dus ADO Den Haag-fans, zet in uw krachten, bied mee en houdt steeds in uw gedachten, tezamen zijn wij sterk!
Bron: adodenhaag
1 Reactie
Doedel
89€!!!!!!!! Zo dan