De laatste stuiptrekking van de directeur zal zijn een schorsing uitschrijven voor Thomas Verheydt en Ricardo Kishna, puur om het feit dat zij wel in club belang een aantal zaken naar buiten hebben gebracht.
Ondanks dat het voor velen geen verrassing zal zijn wat Edwin Reijntjes intern al die tijd heeft uitgespookt bij de club is het wel een dieptepunt. Met name omdat onze spelers zich geen raad meer wisten en als noodkreet de media hebben opgezocht.
Degene die deze misère ook op zijn conto heeft is Harm de Boer. Sinds hij voorzitter van de HFC is geworden heeft hij er een topsport van gemaakt om zoveel mensen net als schaken van het bord af te slaan.
De club is alleen maar achteruit gegaan en ondanks dat de STA, RVC en de oude eigenaar van het toneel zijn verdwenen waant Harm de Boer zichzelf als grote winnaar van het geheel.
Edwin Reijntjes en Harm de Boer absoluut de allergrootste bacteriën van de Club hebben elkaar niet alleen baantjes toegeschoven maar Bolt zo weten te bewegen dat ze ECHT geloven dat alleen Harm en zijn maatjes erg goed liggen bij de Gemeente. De waarheid is natuurlijk dat zij erg slecht liggen bij de Gemeente en totaal niet serieus worden genomen.
Harm heeft bedacht dat hij maar eens niet meer de voorzitter van de HFC moet zijn omdat hij anders de NV niet kan factureren.
Wederom is hij met een geniaal idee gekomen, namelijk om ene Joost Nicasie naar voren te schuiven als voorzitter HFC, zodat hij zelf voorzitter wordt van een advies commissie.
Deze advies commissie zal dan de NV adviseren, minimaal 1 x per maand. Je kunt het al raden, Harm de Boer heeft aan Bolt en met hulp van Edwin Reijntjes een vergoeding gevraagd, naar verluidt van €5000,- per maand.
Wederom het zoveelste spel dat deze beide heren hebben gespeeld en elkaar continu de bal toespelen. Eindelijk na al die tijd zijn er nu ook vraagtekens geplaatst bij de HFC leden en komt een ieder tot inkeer dat Harm en Edwin alleen bezig zijn met hun eigen agenda en politiek en niet die van FC Den Haag.
Het is dus ook de hoogste tijd dat ook Harm de Boer de eer aan zichzelf houdt en zijn gezicht nooit meer in het stadion vertoont.














































1 Reactie
Peter
Tuig is het. Uit op zelfverrijking tkv de club..