Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 1

    VinzDH

    Mijn wijk zetten ze ook onder zuid/west en hier is wel gewoon een vreugdevuur
    (Purmerendstraat) of was die er dit jaar niet ben nu niet wezen kijken. Ook tientallen kleine vuurtjes op elk kruis punt.

    1. 1.1

      Ed

      De organisatie daarvan werkt met ons mee

  2. 2

    Pinoy

    Het maken van een vreugdevuur is altijd wijk- of zelfs buurtgebonden. Ik zie de wijken rondom het Zuiderpark niet zo snel samen gaan werken. Staat natuurlijk ook haaks op het aloude kegsbaume rahsûh tussen de wijken.

  3. 3

    mars

    dit gaat een flop worden wand durf te wedden dat het gelijk op hommeles uitloopt laten we maar lekker gewoon onse eigen traditie behouden zo als op scheveningen en duindorp word het nooit want die doen het zelf en hier word het weer georganiceerd en zie nou niet zo stapel als daar staat in het zuiderpark staan

  4. 4

    mars

    er wonen een hoop medelanders ook die kunnen toch al niet feesten dan alleen maar lopen klote ze kunnen het ijs in het zuiderpark al niet eens heel laten omdat ze nooit hebben leren schaatsen dus wat ga je dan krijgen

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl