Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 9

    Rob

    Lekker opzouten.
    Wat een dwaas hij heeft financieel veel moeten laten. Laat ons niet lachen je hebt 1,5 jaar salaris gehad zonder enige toegevoegde waarde. Daarna steeds opgesteld ten koste van spelers die k. Het begin voor het redelijke voetbal en de punten hebben gezorgd. Jij staat er elke week en zeg eens, wat heb je toegevoegd??
    Blij dat je oprot

  2. 8

    Ton

    Hij heeft het ook druk met gokken!

  3. 7

    Theo

    Al die minkukels die op deze site hun ongetwijfeld op grote spelkennis gebaseerde “oordeel” gaven over een uniek talent zoals we in de laatste 40 jaar geen gelijke hebben gehad in onze selectie ben ik zeer erkentelijk voor hun bijdragen.
    Neem nog een pilletje of een shotje.
    Wel straks op tijd zijn bij het busje hè!

    1. 7.1

      Ton

      Bij welk overdekt busstation heb jij de afgelopen 2 jaar gelegen zonder internet Theo?

  4. 6

    Peter

    Totaal mislukte “carriëre” van die Kishna. Prima technische speler, maar na de blessure nooit meer overeind gekomen. Beter dat hij weggaat. Is niet goed voor de jonge spelers om zo’n half kreupele labiele gast erbij te hebben.

  5. 5

    lodewijck van avezaath

    rot lekker op kreupele, lekker geprofiteerd van denhaag met je psychische problemen.

  6. 4

    Verkeerde Henk

    Dat er geen beleid is, daar heeft hij een punt. Dat moet heel snel veranderen maar Ado wacht op Bolt natuurlijk. Verder moet Kishna niet zeuren want van enige waarde is hij niet geweest.

  7. 3

    iwi

    Kishna missen kunnen we missen als kiespijn.
    Neemt niet weg dat dit alleszeggend is als zelfs een Amateurnivo speler met Haagse roets er klaar mee is.
    Alles Door Onkunde forever.

  8. 2

    Ton

    Kishna heeft dezelfde neigingen als Martin Meiland die loopt ook zo raar!

  9. 1

    Ton

    Wegwezen deze gast heeft nog niets laten zien afgelopen jaren!
    Heeft bij ons mogen revalideren en gaat nu moeilijk lopen doen!
    Hij is niet meer dan een hoofdklasse speler!
    Adios Kishna!?????

    1. 1.1

      Hein

      Eens Ton, hij heeft half kreupel die jaren hier rondgelopen omdat Den Haag altijd geloof heeft gehouden dat wanneer hij fit is van waarde kan zijn.
      Nu is hij bijna fit en dan loop hij weg.
      Zeg dan gewoon dat je nog wat geld wilt binnen harken voordat je 32 bent

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl