FC Den Haag moet van de Hagenaars zelf worden. Dat stelt John van Zweden, die aangesloten is bij de groep Lentze/Jol, die in de race is om de voetbalclub over te nemen van het Chinese United Vansen.
Volgens Van Zweden is het de bedoeling om, als de overname eenmaal helemaal rond is, aandelen of certificaten uit te geven die door de Hagenaars en Haagse ondernemers gekocht kunnen worden. Dat moet de band van de voetbalclub met de stad verstevigen.
De overnamesoap van de Haagse voetbalclub gaat de finale maand in. Voor het einde van de maand wil de KNVB een sluitende begroting hebben van het clubbestuur, anders wordt de proflicentie ingenomen door de voetbalbond. Vanwege het ontbreken van een degelijk financieel beleid, heeft FC Den Haag al twee keer drie minpunten als straf gekregen. Die worden aan het einde van het seizoen van het totaal afgetrokken.
Stadion
De overnamekandidaten willen naast de aandelen van de Chinese eigenaar ook het stadion overnemen, dat nu gehuurd wordt van de gemeente. Die laat het Cars Jeans Stadion nu taxeren. De gemeenteraad wordt daar binnenkort over geïnformeerd.
Bron: ad














































1 Reactie
doncorleone
Certificaten zijn slechts uitstel als het beleid niet verandert.
En laten we gewoon eerlijk zijn: het was moeilijker om te degraderen dan om in eredivisie te blijven (met het plan van 2 goede echte versterkingen per linie!).
Er is zogenaamd geen geld, maar er kunnen wel 50 b-spelers gehaald worden en er zijn 30 medewerkers teveel op kantoor in vergelijking met NAC. Club kan makkelijk quitte spelen ieder jaar.
Het was de schuld van Van Zweden en Jol. Deze gasten moeten nu opt-en.
Ze wilden volgens mij de club voor een appel en een ei overnemen en veel winst maken. Anders is dit niet te verklaren…..of kan iemand mij het uitleggen?
Peter
Helemaal met je eens. De club is hun verdienmodel.
De Geep
Hij heeft trouwens geld genoeg waarom koopt hij de club niet?
De Geep
Leuk idee alleen meeste bvo´s maken geen winst dus het wordt een emotioneel aandeel, een beursgang voor nv´s dat gaat niet gebeuren dan zou de aandelen koers binnen een uurtje gekelderd zijn 0 euro.
Peter
Ik zeg maar niks meer over dit soort gasten en hun ideeën.
Veel te blij dat het team Periode kampioen is geworden.
adonymous
Ah daar hebben we Mr the future is bright ook weer. Er komt echt nooit iets zinnigs uit zijn mond. Zorg er eerst maar eens voor dat de club gekocht wordt voordat je weer wat te blaten hebt over wat er misschien in de toekomst kan gaan gebeuren Nepper.