Een buitenstaander zou de stroomstoring van FC Den Haag vrijdagavond als een onbenullig incidentje hebben gezien. Het licht viel uit, dat kan een keer gebeuren. Volgende keer beter. Maar aan de aangeslagen houding van trainer Giovanni Franken was te zien dat dit voor de Haagse spelersgroep voelt als een zoveelste mentale tik.
Voor de spelersgroep van FC Den Haag is het al een seizoen waarin er maar geen licht aan het einde van de tunnel lijkt te komen. ,,Ik vind het voor de spelers zo jammer”, zei Franken. ,,De prestatie die ze leveren wordt niet op waarde geschat door de omstandigheden. Dat raakt mij. Het gaat áltijd maar over de randzaken. Het dreigende faillissement, de overname en nu doet het licht het weer niet. Het gaat niet over hoe goed ze aan het spelen zijn. Niet over Sem Steijn, die een mooie transfer naar FC Twente heeft verdiend. Niet over Boy Kemper, die veel assists geeft. Niet over Thomas Verheydt die alle records breekt.”
De nieuwe trainer van FCDH zag het terug in de reactie van zijn spelers toen in aanloop naar de wedstrijd het licht in het Cars Jeans Stadion uitviel. ,,We dachten: ‘hier gáán we weer’. Ik zag gelijk de spirit uit de ploeg stromen. Ze wilden eigenlijk niet meer spelen en dat begrijp ik. Dat ging niet alleen om de lichtuitval vanavond, maar het cumulatief effect van alle gebeurtenissen bij elkaar. Er zit een heel verhaal achter en dat zie je terug.”
Tijd nemen voor elkaar
Toen Franken op zich liep inwerken wat er de laatste tijd rondom de Haagse club is gebeurd, werd het even stil. ,,Wat er in een maand tijd weer allemaal gebeurd is… En dan hebben we het nog niet eens over alles daarvoor. Voor een speler is dat toch gewoon heftig? We zijn wel strijdbaar en dat hebben ook laten zien, maar we moeten nu weer ergens de kracht vinden om naar de play-offs toe te werken. Wat daarvoor nodig is? Even uit deze situatie stappen en de tijd nemen voor elkaar.”
De wedstrijd tegen Jong PSV werd vrijdagavond na een klein half uur spelen bij een stand van 0-1 definitief gestaakt. Het duel werd al ruim een uur uitgesteld na de eerste stroomstoring in het Cars Jeans Stadion. Voor de derde keer in een maand tijd moet er een nieuwe datum worden gezocht voor een wedstrijd van FCDH.
Bron: ad














































1 Reactie
peter vakkie g
en nog even over die trainert Franken wat is dat een huilebalk
always look on the bright side of life !!!!!!!!!!!!!!
peter vakkie g
beste Ton fc den haag blijft altijd en eeuwig een doorgangsclub !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ik ben al 50 jaar supporter en ik heb niet anders meegemaakt
zelfs onze aadsje ging naar Feyenooit !!!!!!!!!!!!!!!!
Ton
Wat een gelul joh het zijn allemaal maar passanten!
Clubliefde zit er niet meer bij kijk naar die gozer Sem die voor niks de deur uitloopt!
Deze gozer is geen stap meer waard in ons stadion!
Lodewijk van avezaath
Volgens mij heeft hij een burn-out het mongooltje met zijn achterlijke verhaal
Rob
Wat een gelul zeg. Lijkt wel een geitenwollen sok stumper. Die praten de mensen ook altijd van alles aan.
Begrijp ook niet waar hij de onzin vandaan haalt dat er niet positief over het elftal gesproken wordt?
Doet nu ook net of de achterstand hierdoor komt. Gaat de laatste tijd gewoon niet goed genoeg gezien de verliespartijen tegen Roda en MVV en over Ajakkes maar te zwijgen
Hans
9 punten weg! Goed gedaan profs. plus de 6 van het bestuur is totaal 15 punten. We hadden eerste kunnen staan. Dream on!
iwi
Jezus.
Wat een labiele is dat joh.
De wereld is vergaan.
Heeft een spelersgroep niet een trainer nodig die rust uitstraalt.
ipv een melodrama figuur die zich in dekt?
Peter
En wat te denken wat dit betekent voor de supporters?
Keer op keer gaat er weer wat mis.
En de club geeft niks terug. Seizoenskaarthouders…nog geen bedankje, zou presentje komen, niks ontvangen. Wordt nergens over gecommuniceerd. Nou weer dat gedoe met het licht.