FC Volendam heeft maandag mede door de nog vorig seizoen bij FC Den Haag spelende spits Henk Veerman de titel gepakt in de Keuken Kampioen Divisie. Dankzij zijn hattrick tegen Jong FC Utrecht wonnen de palingboeren met 3-2 waardoor hij nu totaal op 26 goals staat (vorig seizoen maakte hij er 23 voor FC Den Haag) waarmee hij met rust de titel van Topscorer mag dragen.
De strijd om de 2e plek voor directe promotie naar de Eredivisie ligt nog open met Excelsior op 4 punten voorsprong op FC Den Haag en met nog slechts 2 matchen te spelen.














































1 Reactie
Markie R.
We moeten hopen op een RKC secenario in de nacompetitie, eerst tegen de boertjes uit Den Bosch en dan wordt het lastig namelijk Dordrecht en dan de uit wedstrijd naar Willem 2.
Verliezen we van Camboer dan kan het no lastiger worden.
We doen het vaak niet goed in de nacompetitie, er is een kans alleen als we het patroon van de laatste week zien is dat een dalende lijn.
Verkeerde Henk
Nee Ed, dat heeft niets met negativiteit te maken. Negativiteit en realisme worden vaak met elkaar vergeleken maar ze hebben toch echt allebei een andere betekenis.
Mw
Domkop. Hoe haal jij het in je muffe harses om onze site beheerder aan te vallen met je onzin. Geen flauw benul wat jouw oeverloze opmerkingen teweeg brengen bij de echte supporters . Jouw geklets over realisme en negativiteit slaan nergens op opruier. Maak een eigen site voor jou en je drie meehuilers en laat Ed voor ons de verslagen en reacties in zijn eer en hoedanigheid weergeven. Daar hebben wij jou en je fantastische beschouwingen zeker niet voor nodig. Iedereen met verstand hier kotst jou en je mee huilende wolven uit. Donder op met je onzin.
Ed Slier
Als er een iemand hier is aan wie je dat niet hoeft uit te leggen ben ik het wel he!
Peter
In het voetbal is alles mogelijk.
De competitie is nog niet gespeeld.
Vrijdag massaal achter onze club staan.
Come on The Hague
Verkeerde Henk
De strijd om plek 2 nog open met 2 wedstrijden te gaan?
Volgens mij heedt Excelsior genoeg aan een gelijkspel tegen Jong psv dat nu WEL met een jong ploeg aantreedt omdat het eerste plotseling weer bloed ruikt omdat Ajakkes punten aan het verspelen is. Dus de strijd om plek 2 is echt wel gestreden en zijn we WEER overgeleverd op de nacompetitie en de geschiedenis leert ons dat ons dit niet gezind is
Ed Slier
Ik hou het positief (kennen aantal hier nog wat van leren)