Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 10

    Rob

    Wat voelt dat heerlijk. Die kutploeg moest zonodig alleen maar amateurs naar de belangrijke wedstrijd voor Volendam en de achtervolgers sturen omdat die a-selectie spelers allemaal nodig waren voor de KNVB beker.

    En wat doen ze? Verliezen ??????????

    Nu het kampioenschap nog!

  2. 9

    Rob

    @Hans, ja natuurlijk zijn de 6 punten in aftrek geen lekkere maar dan nog was deze wedstrijd cruciaal geweest voor het verloop van de resterende wedstrijden.
    Ben het wel met je eens dat ze het zelf ( of trainer wissel) in de wedstrijden tegen MVV, Eindhoven, Dordrecht en Volendam hebben laten liggen. Met die extra punten die reëel en verdiend waren geweest had je de 2 plaats al in handen.
    Als ADO de resterende wedstrijden allemaal weet te winnen zal je zien hoe cruciaal de wedstrijd Volendam -Ajakkes ( amateurs ?) is geweest

  3. 8

    Hans

    Jullie zijn toch geen Ajax supporter geworden?
    FCDH heeft het zelf weggegeven. Eerst het bestuur met 6 punten aftrek en wat belabberde wedstrijden die verloren gingen en gelijk spelen.

    Hoop dat de nacompetitie het gaat doen, maar met het matige spel wordt het erg moeilijk. Onze spits vertelde nog dat het geen ramp is als er niet gepromoveerd wordt. Over een instelling gesproken.

  4. 7

    iwi

    Ja joh.
    Schandalig.
    Jong Ajakkus één dag voordat hun 1e elftal de bekerfinale speelt met een campingelftal afgereisd naar Volendam.
    Waarschijnlijk ook nog per fiets.
    Dan wordt FC Jantje Smit ook nog eens geholpen door de scheids.
    Hoe bedoel je Competitie vervalsing.

  5. 6

    Rob

    Wordt nu heel moeilijk. Volendam en scheidsrechter op 3-1

    Toch wel heel dom van ADO om zo’n slechte periode neer te zetten.
    Zeker tegen Dordrecht 1 na laatste, heeft 1 wedstrijd in de 4 de periode gewonnen en 3 x raden van wie.
    En nu natuurlijk de domme verliespunten tegen MVV en misschien wel de belangrijkste Volendam gelijk laten komen in de laatste minuut.

  6. 5

    Rob

    KNVB moet zich tot schamen.
    Toestaan dat Ajakkes zonder al die spelers die normaal wel meedoen speelt.
    Vervolgens een scheidsrechter opstellen die wel heel duidelijk laat zien dat hij of omgekocht of Volendam supporter is.
    Penalty was geen penalty. Rode kaart geen rode kaart. Overtredingen die Volendam maakt is allemaal mis maar andersom wel.

  7. 4

    Bas 1968

    Kan je lekker bij die andere apen zitten ton

    1. 4.1

      Ton

      ?????????

  8. 3

    Rkr

    Zouden de trainer en de spelers wel door hebben dat je nog steeds 2 kan worden?

    Zelf winnen van Jong PSV en, als die hoerenclub uit Amsterdam tenminste niet helemaal zonder A- spelers aantreedt, Volendam verliest is alles nog open/ mogelijk.
    Mocht Ajakkes trouwens zonder spelers uit de A-Selectie aantreden is dat gewoon competitie vervalsing.

  9. 2

    Rob

    Zouden de trainer en de spelers wel door hebben dat je nog steeds 2 kan worden?

    Zelf winnen van Jong PSV en, als die hoerenclub uit Amsterdam tenminste niet helemaal zonder A- spelers aantreedt, Volendam verliest is alles nog open/ mogelijk.
    Mocht Ajakkes trouwens zonder spelers uit de A-Selectie aantreden is dat gewoon competitie vervalsing.

  10. 1

    Ton

    Volgend seizoen met z*n allen naar Emmen toe!
    Het wordt of in het stadion of in de Dierentuin van Emmen!

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl