FC Den Haag heeft een knappe overwinning geboekt op FC Volendam. Dankzij doelpunten van Luka Reischl en Lee Bonis werd de koploper van de eerste divisie met 1-2 verslagen.
De aftrap van de kraker, die belangrijk was in de strijd om de derde periode, werd twintig minuten uitgesteld. Een groep FC Den Haag-supporters had kaartjes op de thuisvakken weten te bemachtigen aldus Omroepwest
Bij de thuisploeg stonden drie oud-FCDH-spelers in de basis. Naast Henk Veerman en Bilal Ould-Chikh stond ook Silvinho Esajas in de basis. Het Haagse contract van de middenvelder werd deze transferperiode nog verscheurd, nadat hij eerder al uit de selectie was gezet. Tegen zijn oude ploeg begon hij centraal in de verdediging.
De wedstrijd had meer weg van een tactisch schaakspel dan een spannende topper. Op kopkansjes van Henk Veerman namens de thuisploeg na werd er niets gecreëerd. Al het vuurwerk was bij de aftrap al de lucht ingegaan, want de eerste helft kabbelde voort.
Gelukkig voor de Haagse fans was er direct na rust wél wat te juichen. Op schitterende wijze opende Luka Reischl, die ook tegen De Graafschap trefzeker was, de score. Hij pegelde een volley vanaf de rand van het strafschopgebied in de kruising.
De vreugde werd nog groter toen Lee Bonis de score verdubbelde. FCDH zat op rozen tegen de koploper van de eerste divisie. De druk bij de thuisploeg nam toe, wat resulteerde in een knappe goal van Henk Veerman. Op Veerman-achtige wijze kopte de Haagse Paling de aansluitingstreffer knap binnen.
Ondanks dat Matteo Waem na het blokkeren van de Volendamse doelman in de eindfase een tweede gele kaart kreeg (dus rood) het veld moest verlaten hield FC Den Haag met 10 man vechtend de voorsprong vol.
FC Den Haag is door deze overwinning gestegen naar de 3e plaats op de ranglijst en staat tevens bovenaan in de stand van de 3e periode met 15 punten.
1 Reactie
Verkeerde Henk
Deze zag ik niet aankomen maar de overwinning smaakt er niet minder om. Wordt het dan toch nog een leuk seizoen???
Alleen we pakken teveel onnodige gele en rode kaarten en dat kan wel eens een probleem vormen met een krappe selectie
Ton
Zeikerd!
Mw
Weer een schitterend stukje commentaar. Je wordt met de dag beter. Komt door hulp en medicijnen?