FC Den Haag zal met ingang van het nieuwe kalenderjaar overstappen op een nieuwe leverancier van ticketing-software. Deze nieuwe leverancier, Ormer ICT, biedt met haar ticketing platform Tymes4 uitgebreide mogelijkheden rondom ticketing voor betaald voetbal organisaties. Tegelijkertijd pakt FC Den Haag door met Single Sign On. Dit betekent dat supporters straks nog maar één persoonlijk account hebben voor alle kanalen van FC Den Haag. Met één account kun je straks inloggen bij ticketing en de webshop waardoor je niet langer voor elk kanaal een apart account nodig hebt.
Gebruiksgemak, geregistreerde kaartverkoop en lidmaatschappen
Helaas heeft FC Den Haag de afgelopen twee seizoenen niet de service kunnen bieden die supporters bij het aankopen van een (seizoen)kaart van ons mogen verwachten en verliep dit proces niet altijd vlekkeloos. Er is daarom de afgelopen periode hard gewerkt om de overstap te kunnen maken naar Tymes4. Deze overstap is een vereiste om in de toekomst de kaartaankoop simpeler te maken en is het platform een stuk gebruiksvriendelijker.
Tymes4 is een ticketing systeem dat specifiek is toegepast op betaald voetbal en werkt al met veel Nederlandse clubs samen. Veertien Nederlandse Betaald Voetbal organisaties gingen FC Den Haag reeds voor waardoor FC Den Haag ervan overtuigd is dat deze samenwerking de club zal helpen een volgende stap te maken.
Kaartverkoop FC Dordrecht – FC Den Haag
Vanwege de overstap van ticketing-software en de data-integratie die daarmee gepaard gaat starten we later met de kaartverkoop voor de uitwedstrijd FC Dordrecht. Als dit proces verloopt zoals voorzien kan op woensdag 3 januari de kaartverkoop aanvangen zodat FC Den Haag Seizoenkaarthouders voldoende tijd kan bieden om een kaart aan te schaffen. Om er zeker van te zijn dat je voor deze wedstrijd een kaart kan aanschaffen kun je deze nu al reserveren. Meer informatie over reserveren en het bezoeken van FC Dordrecht – FC Den Haag tref je hier.
Halve Seizoenkaart
Daarnaast zal FC Den Haag in de week van 9 januari een halve Seizoenkaart gaan aanbieden. Supporters die eerder de ‘Zes keer thuis kaart’ hebben aangeschaft ontvangen een persoonlijke mail waarin ze de mogelijkheid hebben het lidmaatschap te verlengen. Meer informatie over de halve Seizoenkaart, zoals prijzen en voorwaarden, volgen nog.
Clubkaarten
In verband met de overgang naar een nieuw ticketingsysteem is het tijdelijk niet mogelijk om een clubkaart aan te schaffen. In de eerste week van januari zal dit weer mogelijk zijn zodat, ook wanneer je nu nog geen clubkaart hebt, supporters van FC Den Haag voor de eerste thuiswedstrijd na de winterstop een kaart kunnen aanschaffen.
Bron: adodenhaag














































1 Reactie
Ton
In Nieuws