FC Den Haag Onder 19 had enkele weken geleden al de promotie naar divisie 1 afgedwongen door bij de beste twee te eindigen. Zaterdag 31 mei kreeg deze eerder behaalde promotie ook nog een bekroning in de vorm van het kampioenschap.
Op de laatste speelronde werd door alle teams gelijktijdig om 12.00 uur afgetrapt. 90 ‘hete’ minuten voetbal later mochten de mannen van de Onder 19 zich officieel kampioen noemen. Uit bij Excelsior won de ploeg van trainer Henk de Zeeuw uiteindelijk met 1-2 van de Rotterdammers. De doelpuntenmakers aan Haagse zijde kwamen op naam van Irfan Karijowidjojo en Ozder Ozcan.
Door dit resultaat kan de Jeugdopleiding van FC Den Haag een unieke balans opmaken. Alle teams van de Onder 19 t/m de Onder 13 zullen volgend seizoen actief zijn in Divisie 1 wat een resultaat is om trots op te zijn. Felicitaties aan onze jeugdtrainers en spelers en dank richting alle coordinatoren, begeleiders, vrijwilligers en iedereen die hieraan een bijdrage heeft geleverd!
Bron: Adodenhaag
1 Reactie
Bas1968
Knap gedaan jongens
Rob
Mooi resultaat maar….
Hoe kan het dan dat er nooit eigen jeugd door komt?
Rob
Mathijsen kan wel mooi lullen:
Het voorbeeld van Telstar, scouten in de tweede divisie, gaat hij niet volgen. ‘Knap wat die club doet, maar wij denken dat de lat bij FCDH toch echt wat hoger ligt
Nee, lekker doorgaan met aanrommelen.
Telstar speelt volgend seizoen WEL in de eredivisie.
Bas1968
Telstar ook gefeliciteerd. Hee konyo mathijsen wordt eens wakker
Rob
Het voorbeeld van Telstar, scouten in de tweede divisie, gaat hij niet volgen. ‘Knap wat die club doet, maar wij denken dat de lat bij FCDH toch echt wat hoger ligt.
Mathijsen kan dat beter wel doen. Want zij spelen wel in de eredivisie volgend seizoen
Bas1968
Mathijsen zat er ook lekker om te supporteren voor willem 2. Lekker blijven daar kut brabander.
Peter
Er zal zeker bij de eigen jeugd en bij de topamateurclubs in de regio gescout moeten worden.
Come on The Hague