FC Den Haag hoopt zich spoedig op huurbasis te versterken met de in Tsjechië geboren maar in Nederland opgegroeide twintigjarige spits Yannick Eduardok aldus journalist Joost Blaauwhof op de website van Voetbal International. De kersverse aankoop van de Duitse club Hoffenheim zou gezien de kans op weinig speeltijd graag verhuurd worden. Eerder kwam Eduardo als speler van RB Leipzig op huurbasis al uit voor De Graafschap, FC Emmen en FC Dordrecht. Laatstgenoemde club nam hem – na een geweldig halfjaar – daarna definitief over van RB Leipzig en verkocht hem daarna direct door aan Hoffenheim.
Vier andere clubs uit de Eredivisie meldden zich ook al voor Eduardo maar de speler zelf heeft een voorkeur voor FC Den Haag omdat hij in zijn tijd bij RB Leipzig samen met Robin Peter werkte en daarmee een vertrouwensband op heeft gebouwd en graag herenigd wilt worden met Duitse trainer van de Haagse club die daarmee op pole position lijkt te liggen in het gevecht om zijn handtekening.




















































1 Reactie
Marc
Voorlopig is tie er nog niet. Als er nog 4 andere eredivisie clubs hem willen, moet ik het nog maar zien. Zou de 5e versterking in 1 week zijn en met Ter Avest zijn ze ook bezig
De Geep
Laten we ook kijken naar nog een goede middenvelder en rechtsback.
Bas 1968
Henk misschien is het om de echte nieuwe spits rustig te brengen. Opzig begrijpelijk. Maar bal ik vindt het persoonlijk weinig.
Verkeerde Henk
Hebben we nog geen spelers genoeg voor in de spits? Goed gebaar ook naar Bal die net heeft bijgetekend🤣. Beter ons even focussen op de links en rechtsbuiten posities en de rechtsback positie. Daar is de spoeling erg dun