De op 9 januari als assistent-technisch manager aangestelde oud-speler Cedric van der Gun om tot 1 juni als de rechterhand van technisch directeur Mark Wotte te fungeren om daarna definitief toe te treden tot de clubleiding gaat niet door. Volgens journalist Joost Blaauwhof van de VI konden FC Den Haag en Van der Gun geen overeenstemming bereiken over de invulling van de functie in de toekomst. De club zou hem nog voorgesteld hebben om Academy Manager te worden, maar dat zag Van der Gun niet zitten. Die functie is inmiddels ook ingevuld door Maurice Hagebeuk.
Wotte zou Van der Gun graag betrokken houden bij de club, waardoor de onderlinge banden nog warm gehouden worden. De club zou nog overwegen om een functie te zoeken die bij Van der Gun past aldus Blaauwhof, maar voorlopig is de assistent-technisch manager alweer vertrokken.




















































1 Reactie
Peter
Heb ook er alle vertrouwen in.
We hebben nog wel even de tijd om het team en de organisatie op peil te krijgen.
Come on The Hague
Ton
Wij zijn slowstarters het komt allemaal goed!
Bas1968
Wat is er dan allemaal h
Gebeurd dan
Patrick
Gaat binnen de organisatie niet goed kan je zeggen.
Na Ibiza is het tussen een aantal spelers en de trainer mis gegaan. Verder zijn de woorden van Mark Wotte in maart helaas niet aan de orde
Verkeerde Henk
De eerste scheurtjes in de technische staf komen aan de oppervlakte. Alhoewel dat al zichtbaar was omdat er tot op heden nog geen enkele versterking binnen is gehaald terwijl de eerste training over 3 weken op het programma staat en Wotte nog niets heeft bewerkstelligd.