
FC Den Haag is tot een akkoord gekomen met doelman Niclas Thiede. De 27-jarige Duitser komt over van VfL Bochum en heeft in Den Haag een contract ondertekend tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen.
Thiede genoot zijn jeugdopleiding bij onder meer Borussia Dortmund, Rot-Weiss Essen en VfL Bochum. In 2018 maakte de doelman de overstap naar SC Freiburg, waar hij voornamelijk uitkwam voor het tweede elftal en tevens zijn debuut maakte in de Bundesliga. Vervolgens verdedigde hij twee seizoenen het doel van SC Verl, waar hij uitgroeide tot een vaste waarde onder de lat. In de zomer van 2023 keerde Thiede terug bij VfL Bochum. Tijdens zijn periode bij de Bundesliga-club deed hij bovendien ervaring op in de 2. Bundesliga tijdens een verhuurperiode aan SSV Ulm 1846, waarvoor hij zeventien officiële wedstrijden speelde. Daarnaast kwam de sluitpost uit voor verschillende Duitse jeugdelftallen, waaronder Duitsland Onder 20.
Bron: adodenhaag




















































1 Reactie
Marc
Lijkt mij uitstekende 2e doelman
Bas 1968
Niekema gaat waarschijnlijk weg. Goed gedaan mark.
Verkeerde Henk
Wotte is wakker geworden na zijn zomer slaapje. 4 spelers in een dag.
Of ze ook alle vier de versterkingen zijn waar deze spelersgroep om schreeuwt, weet ik niet maar dat gaan we zien. En ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat Robin Peter enige druk op de ketel heeft gezet