Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 3

    Passie

    “maar?” : Je hoeft maximaal maar 13 minuutjes naar het stadion te lopen vanaf station Ypenburg of halte Forepark.

    Lekker als je slecht ter been bent ofzo zeg. Zelfs het lopen van een van de parkeertereinen naar het stadion is dan nog een probleem.

    Destijds was het stadion echter niet bedoeld als de thuisbasis van FC Den Haag, maar als een neutraal stadion dat werd gebruikt voor evenementen en wedstrijden van de nationale elftallen van Nederland.

    Slecht doordacht dat hoor. Kijk naar het Feyenoordstadion, ook voor andere evenementen, daar stap je bijna voor de deur uit.

    Aantal ideeen:
    – Begin met meer evenementen te organiseren (met winst)
    – of te verhuren (met winst)
    (Binnen wordt wel e.e.a. verhuurd, maar op het veld kan je ook dingen doen. niet te vaak natuurlijk, het gras moet ook kunnen herstellen.)
    – Laat een pendelbus rijden bij wedstrijden tussen de tram, het metrostation en het stadion.

  2. 2

    Droogleverfortuyn

    Fijn probeersel om dit koekblik toch nog mooi te schrijven. Tien in n dozijn. Zonder ziel. In niemandsland. En bovenal nu al in verval…..

    God wat mis ik ons Piratenschip in t Zuiderpark.
    Maar ach, wat leg ik toch te dromûh….

    1. 2.1

      Peter

      Kan wel janken als ik daar aan denk. Kon naar het stadion lopen.
      En nu weggestopt in een koud bedrijventerrein.
      Als ik ernaar toe ga heb ik altijd het gevoel dat ik Den Haag uit ben.

  3. 1

    Legia

    Fantastisch gelegen in oersaaie windhoek van troosteloos bedrijvenpark zonder voetpaden en zonder horeca..

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl