Het hoger beroep van United Vansen Sports (UVS) tegen de verplichte betaling van twee miljoen euro aan FC Den Haag is op het allerlaatste moment uitgesteld. De Chinese eigenaar zou eigenlijk dinsdag naar de rechter stappen om de veroordeling tot de betaling aan te vechten, maar heeft besloten dit in december pas te doen. Het uitstel van het hoger beroep betekent een nieuw hoofdstuk in een kwestie die zich op de achtergrond blijft voortslepen.
Bron: omroepwest














































1 Reactie
Marcoke
Aha, dit is een teken aan de wand. Er moet iets tussen zijn gekomen wat belangrijk genoeg is voor die chinesen om het uit te stellen.
Wat een klucht
Verkeerde Henk
Ik denk dat Ado met ze in contact getreden is en dat Ado heeft aangegeven op korte termijn een koper te hebben waardoor ze dus van het hoger beroep afzien. Is natuurlijk de makkelijkste manier en voordeliger voor beide partijen.
Vind ik wel overigens dat Ado openheid van zaken dient te geven want nu blijven wij als supporters maar gissen/aannames doen, die allicht uit de lucht gegrepen zijn. Dus Ado kom er maar in…..
Ton
Dromen zijn bedrog Henk Charite!
peter vakkie g
kutchinesen
Peter
Uhhh deze snap ik effe niet.
Of ze wachten tot er een nieuwe eigenaar is.
heeljereetvol
Tot die tijd krijgt ADO echt geen centjes van ze.
De stop van geen geld en de strop van het nieuwe stadion hangt nu om de nek zie ze daar niet uitkomen.