Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 1

    RENE

    Gaat de kappelaan en de priester ook meelopen gezien alle spelregels. F… T.. R…

  2. 2

    Hans

    Gezien bij Ajakkus, Feyenooit en Eindhoven boeren diverse ellenboog stoten! Gaat de aanklager nu ook oordelen en 6 wedstrijden geven? Ik ben benieuwd! Zo niet moet FCDH deze beelden aan de KNVB laten zien en vragen wat het verschil is. Maar dat weten wij al FCDH wordt genaaid door deze smeerlappen.

    1. 2.1

      Hans

      En gefeliciteerd met het 40 jarig bestaan van de North Side.

    2. 2.2

      Wd

      Je hebt volledig gelijk. Maar in Zeist blijft het klasse justitie. Aanklagers hebben hekel aan ADO. Maar we kunnen het op eigen kracht. Kijk naar de wedstrijd gisteren. We laten ons niet demotiveren door de Zeister slaven. Op het veld spreken de spelers met hun voeten en resultaat. Wij als supporters blijven ze steunen. In voor en tegenspoed.

  3. 3

    Kaalkop

    Na de vorige corteo wonnen we met 3-0 van GAE. Erg knap trouwens dat we al 13 punten hebben, ondanks de KNJB en alle arbitrale dwalingen tegen

  4. 4

    Piet

    …And we will fight for evermore…

    1. 4.1

      geevecarrero@gmail.com

      Juist. Verbaasde mij ook al. Maar niet velen hebben dit door. Hihi

  5. 5

    Iwi

    @Hans. Ik zit precies hetzelfde te denken. We gaan het zien.

  6. 6

    Generaal pardon

    En natrappen van labyad kijken wat ze daar mee doen.

  7. 7

    Iwi

    Als ik het goed begrijp gaat de Corteo dus niet door bewoond gebied en een stukkie door Forepark. Naar wie gaan we zingen dan?

  8. 8

    Doedel

    Voor sinterklaas.

  9. 9

    Heel je reet vol

    @Rene maar moraalkontridder Bob wel

  10. 10

    haags

    nou en !!!!!!

  11. 11

    haageneesje

    hulde aan de gasten die zich voor dit soort dingen steeds inzetten.

  12. 13

    vakkie m

    edje groetnen uit p.i. middelburg hahahaha vakkie m

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl