Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 1

    Ton

    Vrijdag live de wedstrijd op tv tegen Cambuur!
    Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝

    1. 1.1

      Sassenheim

      ZZzzzzzzzzz

    2. 1.2

      Ton

      🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝

  2. 2

    Verkeerde Henk

    Hij heeft het tot nu toe goed gedaan met het aantrekken van de nieuwe spelers. Allen renderen tot op heden maar de resultaten zitten dan ook mee waardoor het eea wellicht camoufleert. Verlenging was dan ook een logisch vervolg. Maar nu zal hij toch verder moeten kijken want voor de eredivisie gelden andere kwaliteiten welke aan spelers gelieerd worden. Benieuwd of hij ook hierin slaagt.

  3. 3

    Peter

    Fijn dat zijn contract is verlengd. Heb alle vertrouwen in hem.

    Come on The Hague

    1. 3.1

      Mw

      Ik ook en die en laat die gekke Heńkie maar in zijn camouflage zitten. Heeft weer iets nieuws verzonnen of gelezen over oorlog deze stumperd en gebruikt dit woord bij contractverlenging. Laat weer zien wat er aan hem mankeert in zijn domme reacties. Maar wij zijn zeer blij en tevreden met het functioneren van de hele staf en wat zij met beperkte geldelijke middelen op het veld laten presteren.
      Voor de toekomst zijn wij afhankelijk of de grote sponsoren ook onze richting opkijken en risico willen nemen. Dat wordt dan een ander verhaal. Maar niemand heeft daar nu echt invloed op.

  4. 4

    Verkeerde Henk

    He simpele ziel…..#MW,….
    Lees mijn stukje nu eens goed ajb.
    Ohhh sorry, je kan niet begrijpend lezen want anders had je gelezen dat ik nergens in mijn reactie praat over het woord “oorlog”.

    1. 4.1

      Mw

      Nee stumperd maar camoufleren doe je in oorlogssituaties en niet in het normale leven. Ik weet dat je heel dom bent maar er zijn ook sites waar je een beetje wijsheid kunt vinden. Dit heeft niets te maken met jouw nutteloze schrijfsels op deze site. En dhr. Wotte niet in militaire dienst maar onze technische directeur.

  5. 5

    Verkeerde Henk

    🤣🤣🤣 jij begrijpt de context niet van mijn reactie. Maar geeft geeft hoor,🤣 Duidelijk dat jij niet het verstandelijk vermogen bezit om stukjes welke niet zijn geschreven in jouw vocabulaire te begrijpen.

  6. 6

    Bas1968

    Mw is een sukkeltje

    1. 6.1

      Mw

      En jij een seniele ouwe zak. Een familie tragedie stumperd. Huilie, huilie is jouw lot.

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl