Alex Schalk moest afgelopen weekend in de uitwedstrijd tegen Excelsior al vroeg het speelveld verlaten met een blessure. Gevreesd werd dat Schalk, net als Joel Ideho voor langere tijd zou zijn uitgeschakeld.
Trainer Darije Kalezic van FC Den Haag liet woensdagmiddag weten, dat een MRI-scan heeft uitgewezen, dat de blessure van Alex Schalk meevalt. Toch verwacht de trainer dat het duel van vrijdagavond, thuis tegen FC Eindhoven, te vroeg komt voor de captain van zijn ploeg.
FC Den Haag wacht maandag de uitbeurt tegen De Graafschap, wellicht haalt hij die wedstrijd wel. Schalk is een speler die niet een wedstrijd voor 80% kan spelen. Zijn motivatie is altijd om alles er 100% uit te halen. Diogo Tomas is weer beschikbaar omdat zijn schorsing erop zit. Joel Ideho zal ook nu op de tribune moeten plaatsnemen na een eerder opgelopen blessure.
Tekst: Ton Beije
Bron: Haaglandenvoetbal














































1 Reactie
Ton
We gaan Europa in!
Verkeerde Henk
Schalk weer geblesseerd. Is het niet eens taak van de trainer om zijn spelers voldoende belastbaar te krijgen voor de wedstrijden die er gespeeld moeten worden?!?!
Ook hier laat de trainer dus blijkbaar een steekje vallen.
Ik zal zeggen, door selecteren en zowel deze onbenul van een Kalezic aan de kant schuiven in de zomer en Schalk niet verlengen.
Maar ja, door selecteren met een lege portemonnee….ga er maar aanstaan
heeljereetvol
Kijk naar Schouten onze trainert Brood vond hem niets en Excelsior rijk van geworden en speelt nu bij PSV.
Bas1968
Tja dat is het grote probleem bij onze club. Snap er niks van. Zonde
Rob
Die sufferd moeten eens naar Excelsior kijken. Weer een miljoenen transfer.