Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 15

    Ton

    De tweede periode die gaan wij pakken let op mijn woorden!

  2. 14

    Rob

    Rotterdam 3 ploegen: ADO kan er niet van winnen.

    Eindhoven 3 ploegen: ADO kan er niet van winnen

    Den Haag 3 stad van Nederland kan zelfs op dit niveau niet mee komen.

    Je zou hier wel moeten kunnen degraderen. Scheelt in Den Haag een hoop geld. Voor wat je voorgeschoteld krijgt is het schandalig.

    1. 14.1

      Hans

      Geld uitgeven van een ander is makkelijk gedaan, het lijkt het kabinet wel, Rob. Kishna inbrengen in de 82 ste minuut? Mijn vraag gelijk waarom een contract? Of is hij wederom geblesseerd? Revalidatie centrum ADO.

  3. 13

    Rob

    Zit ook geen karakter in de ploeg.

    Laat ze eens kijken naar MVV. 2-0 achter tegen Willem II en dan met 3-2 winnen.

    Waar komen die verdedigers van ons vandaan? 9 wedstrijden en dan 17 doelpunten tegen. Wat een lachertje.

    Zijn zo wie zo het lachertje van de KKD. Eerst van de Eredivisie en het is dat je niet kan degraderen want dan waren ze daar ook het lachtertje geworden.

    Ziet bij het schakelprogeamma ADO ook bijna niet. Snap dat wel doet je zeer aan je ogen.

    Blijf me verbazen dat er nog supporters komen kijken ( en zelfs naar uitwedstrijden gaan).
    Staat constant voor lul.

  4. 12

    Ton hoogduin

    Dirk oprotten,
    Dexit

  5. 11

    Hans

    Het was weer genieten met de topprestaties van de ADO profs. Hoe jaag je de laatste supporters weg? Betalen voor eeuwig bagger voetbal. Wat een zielige vertoning weer. Het is nu wel duidelijk, Kuijt was een top voetballer maar als trainer totaal blind. In eigen huis verliezen van jongentjes uit Eindhoven. Diep schamen groen gele sukkels. Ik erger mij aan mentaliteit die er nooit is, en dan ben ik niet de enige. Brood was slecht maar Kuijt is nog vele malen erger. Kan zijn visie niet over brengen naar de analfabeten van ADO. Zo dat was het weer. Op naar het volgende verlies!

    En dan utopisch vol geloof denken dat ze direct gaan promoveren? Gelukkig is degradatie niet mogelijk.

  6. 10

    Peter

    En nou Kuyt eruit.

  7. 9

    Schollekop

    Altijd moeilijk tegen die broekies uit dat provinciestadje Eindhoven. Kuyt: oprotten!

  8. 8

    De Geep

    Joh dat liverpool kneusje begrijpt niets maar dan helemaal niets van voetbal tactisch de domste trainer die we ooit hebben gehad, laat hem optyften naar die strontdokwerkers!

  9. 7

    Hans

    Valt niet mee toch, die broekies uit Eindhoven? Het is zeker een primeur, maar alleen voor jongetjes van PSV! Kuijt ga a.u.b. weg.

  10. 6

    Rob

    Flikker toch op met dat klote elftal.

    Mazzel overwinning op PEC maar al weer op 3-0 achterstand tegen jong-psv.

    En praat me niet over Kishna. Seizoen zal wel bijna afgelopen zijn als die luilak weer een beetje fit is. Speelt dan 1 wedstrijd is dan geblesseerd.
    Alleen ADO is een sociale werkplaats. Kost weer veel geld zonder enige meerwaarde.

    Verheyt had nooit moeten blijven. Die jongen gaat met dit elftal niet veel doelpunten maken en is na dit seizoen geen cent meer waard.

  11. 5

    Peter

    0-3 pffffff. Stop er maar mee.

  12. 4

    Peter

    Ze lopen via de counter dwars door de verdediging heen.
    Schandalig slecht weer.
    Waar is onze trotse FC DENHAAG???

  13. 3

    Peter

    En? Doet Kishna mee in de basis of moet hij nog wat fitter worden?
    Ai kut, 0-1

  14. 2

    De Geep

    Het lek staat langs de lijn met botox betonplaat voor z´n kop.

  15. 1

    Verkeerde Henk

    De spelers mogen de resultaten even loslaten van de clubleiding. Ze komen dus terug op de doelstelling omdat ze nu inzien dat men te hoog hebben ingezet en kwalitatief niet de juiste spelers kosteloos hebben binnengeharkt alsgevolg van handelen met gesloten beurs door de nieuwe eigenaar Bolt
    Kortom weer een jaar langer kkd.

    1. 1.1
    2. 1.2

      Sassenheim

      Dat was na 2 speelrondes al bekent Henk

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl