FC Den Haag heeft drie punten in mindering gekregen van de licentiecommissie van de KNVB. Dat heeft de voetbalbond maandagmiddag bevestigd.
Aanleiding zijn de problemen met de begroting. Die komen het al langer in financiële nood verkerende FCDH nu op een puntenstraf te staan. De Hagenaren waren met twee overwinningen juist prima begonnen aan het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie.
De KNVB meldt dat FCDH nog in beroep kan gaan tegen het besluit van de licentiecommissie. ‘Vanwege vertrouwelijkheid communiceren de licentiecommissie en beroepscommissie licentiezaken verder niet inhoudelijk over individuele lopende procedures.’
In juni meldde FCDH bij het indienen van de begroting al dat het moeite had die sluitend te krijgen. De club had toen nog acht weken om dat gat te dichten. Doordat de overname nog altijd op zich laat wachten, is dat niet gelukt. Het levert nu een stevige sanctie op.
Bron: vi














































1 Reactie
mars
en dit heb je allemaal te danken aan die drie mongolen met het gouden aandeel die zogenaamd de club in goede banen wil leiden die alleen maar een koper willen waar ze hun eigen zakken ook kunnen vullen
Realist
???
Hans
Het zittende (bestuur) is zijn personeel aan het motiveren!
peteer vakkie g
dit was de 1e puntenaftrek.. zolang de begroting niet rond is en er is geen nieuwe eigenaar die er 2,5 miljoen in pompt zodat de begroting rond is ( beginnen we wel met nul Euro) kan je winnen wat je wil maar krijg je straks weer puntenaftrek en in het ergste geval het afpakken van de licentie. ik heb het al eerder gezegd geen nieuwe eigenaar met een fors gevulde portemonnee anders is het niet alles door oefening maar einde door oefening
met dank aan het goede bestuur van de laatste jaren en alle zakkenvullers !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bovenstaand commentaar met pijn in mijn geel/groen hart
Sassenheim
Bij ja joh,natuurlijk. Maar ach dit zit zaken kan je verwachten met een paar Haagse-bluf- prutsers aan het roer. Goed bezig hoor, jullie kunnen echt trots zijn…..
Marcoke
Kijk jongens, de knjb heeft gewoon wel gelijk. Als de van te voren bekende datum niet gehaald wordt dan is dit de consequentie. Dat mag geen verrassing zijn natuurlijk.
Veel kwalijker is dat men dit zo ver heeft laten komen door de overname steeds te blokkeren, dààr ligt de oorzaak van de problemen. Doodzonde want voor de 1e periode waren wij heel lekker op weg. En dan maar roepen dat ze alles in het belang van de club doen……nou dat blijkt!
Narcistische idioten zijn het
Peter
Mee eens
Peter
Gatver. Kutzooi. Je wist dat dit eraan zat te komen, maar hoopte dat er toch een oplossing zou komen.
iwi
Gaan we weer liedjes zingen voor het hoofdgebouw?
Daaaaaag eerste periode.
Kjvb ruikt zn kans maar je kan ze indeze niks verwijten.
De schuldigen aan dit wanbeleid en dwarsboombeleid moeren nu echt per direkt oppleuruh!
Karel Doormann
de bond voert enkel zijn beleid uit, Huilen dat ze tegen ons zijn is nu niet van toepassing lijkt mij. Dit is gewoon wanbeleid (zeer zelden komt dit voor bij ons )
Jan
En maar denken het zal zo’n vaart niet lopen, je voetbalt nu gewoon voor de kat zijn KUT, wat voor een zin heeft dit verder, ik zou zeggen laat de wedstrijd tegen Emmen maar zitten en trek het elftal maar terug uit de competitie, einde FCDenHaag.
Jan
Bovenstaande is 1 voor1
Jan
Lekker bezig bij DenHaag, dit krijg je er nu van, lekker doorgaan zo en dan over een paar weken wederom 3 punten in mindering en daarna licentie kwijt, oh wat zijn de machthebbers toch begaan met DenHaag, laat ze 1 voor.maar de pestpleuris krijgen.
Hein
Kan je de 1ste periodetitel in ieder geval vergeten!
Hein
???