Gertjan Verbeek gaf nog niet zo lang geleden niets meer om de kansen voor FC Emmen om zich te handhaven in de Eredivisie. De club kenden echter een geweldige tussensprint. Ook over FC Den Haag heeft Verbeek weinig vleiende woorden over.
Toen FC Emmen verloor bij Willem II, dacht Gertjan Verbeek dat de zaak beslist was voor de laatste plaats. Het team van trainer Dick Lukkien bleef echter ongeslagen van speelronde 23 tot en met 30. Verbeek rekent er nu op dat FC Emmen zich rechtstreeks gaat handhaven. ,,Als Emmen op de laatste speeldag naar VVV-Venlo gaat, is de kans groot dat VVV al gedegradeerd is. Die ploeg is de laatste maanden compleet leeggelopen”, aldus Verbeek.
FC Den Haag
Over de andere clubs die strijden tegen degradatie is Verbeek niet al te lovend. Hij vindt, dat de concurrentie van FC Emmen er een potje van heeft gemaakt. ,,Als ik zie wat er dit seizoen bij andere clubs is gebeurd, dan begrijp ik daar niets van. Bij FC Den Haag hebben ze in de zomer fout op fout gestapeld en hun huiswerk totaal niet goed gedaan, gezien de problemen die ontstonden na de aanstelling van Aleksandar Rankovic. De mensen die daarvoor verantwoordelijk waren, hebben zichzelf een brevet van onvermogen opgespeld”, aldus de analist bij ESPN.
Bron: © Haaglanden Voetbal














































1 Reactie
mars
ja emmen heeft niet liggen slapen in de winterstop ado wel emmen ging ff naar willem2 om daar de tweede spits weg te halen hij kon gratis weg hij wilde zelf ook weg wand hij kwam om te voetballen niet om op de bank te zitten en kijk het resultaat maar ja ado had geen spits nodig natuurlijk wand die hebben een wereld spits het kneusje kramer
iwi
Klopt.
Maar wij als Leeken worden niet serieus genomen.
En al zeker niet door M&M
Schollekop
Om dat te concluderen hoef je geen Verbeek te heten. Wisten wij ook al lang.
Geertruidenberg
Volgens mij hebben wij al een krachthonk, volgens mij enkel goed gepresteerd Heracles.
lodewijck van avezaath
nou GT vergeet zeker dat die zelf overal weggeschopt is.
Karel Doormann
Poah klare taal.,
hopelijk komt hij volgend jaar ook de boel langs de lijn helpen
Peter
Jammer, maar hij heeft gelijk.
iwi
Goed gezien G.J.
Marcoke
En daar ben ik het met Gert Jan helemaal mee eens
peter vakkie g
kom jij effe puinruimen dan Gertjan ipv dom te schreeuwen langs de zijlijn , maar ja daar brand je je handen niet aan !!!!!!!!!!!!!!!!!!