De KNVB verwacht dat in de laatste speelrondes van dit seizoen in het betaalde voetbal weer publiek welkom is in de stadions. De voetbalbond baseert zich op de uitspraken van coronaminister Hugo de Jonge, die op de persconferentie zei dat vanaf mei met gebruik van toegangstests en de CoronaCheck-app weer in beperkte mate iets mogelijk is.
“Nog niet eerder werd er zo concreet en positief perspectief geboden. Voor de competities in het betaald voetbal betekent dit in elk geval dat in de Eredivisie dan nog vier en in de Keuken Kampioen Divisie nog drie speelrondes plus play-offs met (beperkt) publiek gespeeld kunnen worden dit seizoen”, aldus de KNVB in een verklaring die is opgesteld met de Eredivisie CV en de Coöperatie Eerste Divisie. “De weg naar publiek in de stadions ligt dus open en we zijn hier klaar voor.”
Bron: espn














































1 Reactie
heeljereetvol
@Ton mooi dat ze verloren hebben achterbakse honden zijn het het hele Nederlandse volk uitmaken voor racist hoop echt dat we ons niet plaatsen voor het WK.
Voor je het weet zit Frank de Boer volgend seizoen bij ons op de bank hahaha
Ton
Peter Bosz gaat de nieuwe bondscoach worden van het Nederlands elftal!
Wat een drama trainer is de Boer zeg!
Wie is het met mij eens?
Mw
Ik zie Ruud Brood nog wel als bondstrainer. Ik heb vernomen dat de KNVB al bij Den Haag heeft geïnformeerd naar zijn afkoopsom. Maar ze zijn afgehaakt omdat ze zijn geschrokken van de hoogte!
Karel Doormann
Nou. Ik weet wel dat die dat niet gaat doen
maar dat zou voor in de KKD met een budget toch echt wel de beste trainer voor ons zijn
Stront eigenwijs voor zn eigen systeem maar heeft Hoeracles altijd leuk laten voetballen
Bas 1968
Niet
Bas 1968
Mij nier bellen
Mw
Ik zie dat Michiel Kramer ook in het Nederlands elftal node wordt gemist. Ook niemand zoals hij die de bal kan aannemen en afmaken in de basis. Snap de Boer niet dat hij niet is opgeroepen!
iwi
Hij is wel opgeroepen voor bedrijfsuitje van Van Dobben.
Realist
Ik ga alleen nog als iedereen is opgetyft
Peter
Succes Milkyway, geloof je er nou echt nog in of zit je hier heerlijk te stangen. Hoop het laatste voor je.
Mw
In de strijd tegen degradatie kunnen onze spelers en met name Michiel Kramer onze steun en support goed gebruiken. Zoals iedereen weet is Kramer een publieksspeler en tot grote hoogte in staat. Kan ons nog veel (doel)punten opleveren. Dus als het weer mag iedereen op de tribunes met shawls en toeters en spandoeken
Ton
Ik sta vooraan bij de kaart verkoop!
heeljereetvol
@Peter precies als ze slim zijn prijzen ze de seizoenskaarten voor de lange zij op 180 euro dan kunnen ze ook nog een redelijk gevuld stadion verwachten en zou dan mooi zijn als de lange zij goed gevuld is en achter de goal wat minder haha.
Hopen dat er dan echt schoon schip is gemaakt met een nieuwe eigenaar etc.etc. misschien zien we dan is wat jeugd spelers van ons aan het werk.
Peter
Ja de prijzen zodanig aanpassen dat de lange zij zo vol mogelijk komt. Kunnen we weer een bijdrage leveren als supporters 😉
Peter
Mijn zoon en ik plus vrienden gaan pas weer in de KKD. Dit bestuur en dit team gaan wij niet supporten. Het nieuwe FCDENHAAG krijgt ons volle support weer: Come on The Hague!!
Hans
Verwacht ADobenullen nog publiek? Hersenloze beperkt denkvermogen mensen, die de club LIJDEN. Ja met de lange Y.
Jan
Wie is er zo gek om naar het stadion te gaan kijken om naar iets wat op voetbal moet lijken en bovendien zijn we al gedegradeerd, nee mij zien ze pas weer in het nieuwe seizoen in de KKD, groetjes✋️
heeljereetvol
Binnen de EU wordt nauwelijks geprikt dus dit is wel heel voorbarig reken er maar niet op, daarnaast Broodje Bal, Jol, broodje Kroket, Hamdi, etc verdienen geen publiek.
Als er 1 club het geld moet terug geven aan hun SSC houders dan is het onze club misschien kan Jol een paar van z’n pandje verkopen om dat voor z’n rekening te nemen met z’n grote bek.
Sassenheim
Pls NIET GAAN!
Karel Doormann
Ik zou gewoon Niet gaan uit protest, maar dan ook echt niemand, jammer voor de spandoeken en vlaggenjongens en iedereen die zijn godsvergeten goeie tijd er in steekt,.
Maar blijf thuis. Dat doen die veldspelers al het hele jaar niet thuis geven