Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 10

    Bas 1968

    Allemaal wegwezen en nieuwe start als fc denhaag klinkt al stuk krachtiger

  2. 9

    Peter

    Kan niet wachten tot Hamdi en de zijnen opgerot zijn.
    Die TM kan de Scheveningse haringziekte krijgen.

  3. 8

    doncorleone

    moet dat nou al die negatieve reacties

    want de milky ways en de behangkoning zijn nog steeds happy op plaats 18 en eten tevreden een broodje kroket

    hamdi en het vreemdelingenlegioen gaan straks weer ergens anders cashen

    en misschien komen er ook weer nieuwe ‘investeerders’

    wat gaat er ook gaat gebeuren, er is maar 1 ding zeker op het forepark: als je denkt dat het niet gekker kan…….

    met dank aan de tm uit Scheveningen, een hagenees weet wel wat ik bedoel lol

  4. 7

    Realist

    Opkk

  5. 6

    mars

    we hebben pech zegt tie we moeten de kansen omzetten in doelpunten welke kansen ?
    ik zie geen kansen weet niet waar die ziet ze komen niet verder dan de middenlijn word hoog tijd dat tie op pleurt die brood wat een man is dat hoe is die man ooit trainer geworden die lul mag nog geen 3e klasser trainen

  6. 5

    Rob

    Ik vraag me af waar dat keihard werken uit bestaat?
    Kunnen elkaar over 10 meter geen bal aanspelen.
    Geen organisatie.
    Geen leiding in het veld.
    Geen inzet
    Enz

    Zie bij onze concurrenten wel de ingrediënten die nodig zijn om in de eredivisie te blijven

  7. 4

    Marcoke

    De kern van het probleem zit hier in: hij blijft erop hameren dat ze er alleen uit komen door “keihard te werken” terwijl de focus moet liggen op slimmer werken.

    Als jij iets keihard blijft doen waarmee je tot nu toe geen enkel resultaat hebt geboekt waarom zou je er dan NOG meer tijd en moeite in steken? De denkwijze en daarom ook de uitvoering daarvan zijn gewoon fout. Je moet het radicaal anders gaan aanpakken als je verandering wilt. En niet blijven volharden in iets wat bewezen niet werkt.

  8. 3

    Peter

    Pffffffftttt alsjeblieft geen Brood meer. Wegwezen.

  9. 2

    Diesel

    Toekomst!!!!!!!!!!!! Ja dat hebben ze in Dordrecht . In 020 ook . Ga daar lekker heen en ga je gelijk opknopen Mongooltje . Je hebt me hele club vertieft.

  10. 1

    iwi

    Wat een Mongooltje joh.
    Een plaat voor zn harses van hier tot Tokyo.

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl