Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 11

    mars

    als je nou is als eerste kap met dat kut verdedigen je ziet het dat lukt niet dan had je gewoon gewonnen die wedstijd maar tweede helft ging je weer met 11 man voor je eigen pot liggen ja dan ken je er op rekenen dat je er een om je oren krijg

  2. 10

    Realist

    Kennen er allemaal geen kut van ???

  3. 9

    Doedel

    Precies Antoine.

  4. 8

    Antoine

    Ondanks dat het een vreemde vogel is ,had ik die Kramer laten staan,die kan toch nog wel eens iets verrassends doen.
    Die “Hulk” snel terugsturen naar Griekenland voor dat de grenzen dicht gaan!!

    1. 8.1

      Peter

      Mee eens, die Griek is nog erger, kan er geen kut van.

  5. 6

    Rob

    Als ze na de 0-1 gewoon waren blijven voetballen hadden ze zeker de 3 punten nee kunnen nemen. Wij bezitten niet de kwaliteit zoals de Italianen. Prima als je het achterin dicht wil houden maar zonder aanvallen geen doelpunten.

  6. 5

    Peter

    Toch ook belachelijk zo’n uitspraak van een trainert, terwijl je tegen nummer laatst speelt. Moeten zich doodschamen.
    Zeg dan maar eerlijk. We kunnen er nu geen kloot van en gaan vanuit de KKD bouwen aan een team.

    1. 5.1

      doncorleone

      Brood was zich van tevoren al aan het indekken, hadden we toch meteen door. Er werd hier al voorspeld dat het fout ging.

      En de eerste helft was net die superkans die je nooit krijgt, want Emmen raakte geen pepernoot en kwam onzeker over.

      Heel vreemd dat het team daar niet automatisch overheen walst door normaal voetbalinstinct

      fcdh heeft de tegenstander zo terug in de wedstrijd laten komen, want in de rust heeft Lukkien zijn team overtuigt dat er iets te halen viel.

      conclusie:

      # nietTechnisch Hart heeft bord voor de kop en zit er ouderwets om de zakken te vullen

      # er is kkd selectie van los zand

      # individueel zijn spelers door de mand gevallen

      # als er in de winterstop spelers gehaald worden, moeten ze meteen ingezet kunnen worden zonder revalidatie en in ieder geval Engels spreken

      Iedereen prettige feestdagen?

    2. 5.2

      Peter

      Helemaal met je eens Don

  7. 4

    iwi

    Nou Emmen voetbalde om te winnen en verdiende ook te winnen.
    G.J Verbeek was van mening dat er voor Ado meer in had gezeten als ze meer lef hadden getoond.
    Maar waar ik al bang voor was.
    Weer een puntje,doelstelling dus bereikt.
    De trainerswissel heeft dus opgeleverd 4 gespeeld 3 punten 3 doelpunten voor en 9 tegen.
    Daarbij vermeld dat je 6-0 van een concurrent verliest en de nummer laatst ook heb gehad.
    In die 4 wedstrijden zijn er totaal 3 kansen gecreërd.
    Als men hiermee tevreden is dan is plek 18 al bekend.
    Wanneer je 4x voor de winst was gegaan,dan had je ook zomaar een keer kunnen winnen en had een ieder veel meer perspectief gezien.
    Als men wil blijven vasthouden aan inzakken ga dan maar aan Chineesje vragen of er een paar aanvallers gehaald mogen worden die op de brommer zijn.
    Kishna in de punt zetten.
    Want Kishna naast Kramer doe je in de omschakeling FC Schubbekutteveen nog geen pijn mee.

  8. 3

    peter vakkie g

    Goede snelle voorsprong. daarna totaal geen haagse bluf meer gezien en nauwelijks nog een goedlopende aanval. Laf achteruitlopen, en achteruitlopen, 2 e helft en achteruitlopen,
    totdat het misgaat en de 1-1 valt en je zelfs de wedstrijd nog kan verliezen van die Drentse kutboeren Toon nou eens brood met ballen en ga vooruit voetballen en zoals boven door Geep wordt gezegd. doe die wedstrijd tegen Ajakkes maar schriftelijjk af want dat wordt weer achteruitlopen, achteruitlopen, en nog eeens achteruitlopen totdat het misgaat
    En mis gaat het !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. 2

    Peter

    Tsja..als dit de “huisstijl” is dan wordt het niks dit seizoen. Naar de KKD en opnieuw beginnen.

  10. 1

    De Geep

    Nou dan ben ik benieuwd wat er volgende week in zit stokbrood. Mijn advies bel de zeisterslaafjes en doe het schriftelijk af want dat wordt een complete afgang.

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl