Over de schrijver

Gerelateerde berichten

1 Reactie

  1. 10

    Rob

    Ben er blij mee. Zou het belachelijk gevonden hebben als ADO zou degraderen. Er moesten nog 8 wedstrijden gespeeld worden waarbij dan tegen 5 mede degradatiekandidaten gespeeld zou worden. Dat geeft ook aan dat ADO dus bijna alle grotere clubs gehad heeft. Daarnaast zaten Fortuna maar ook Twente in een hele moeilijke periode. Geen kampioen dan ook geen degradatie/ promotie.
    Maar ik begrijp de teleurstelling van Cambuur en de Graafschap wel.

  2. 9

    Pannekoek

    Hebben die Chinezen eindelijk een keer geholpen, alleen de manier waarop is discutabel. Zijn daar door wel veel onnodige doden gevallen die kut corona.

  3. 8

    iwi

    Aub grote schoonmaak deel 2.

  4. 7

    lodewijck van avezaath

    peter, ja lachen he sjaak swart

  5. 6

    Westlander

    Weer een mooie bladzijde in onze roemruchte geschiedenis, ADO never an boring moment. Hoop alleen weer een keer voetbal te zien, wat zijn we slecht de laatste jaren. Nieuwe ronde nieuwe kansen, hoop doet leven haha

  6. 5

    peter vakkie g

    fcdenhaag gefeliciteerd met deze great escape !!!!!!!!!!!!!!!!! en nu meneel wang waar blijven die miljoenen die je moet investeren om een respectabel elftal op de been te brengen
    ik hou je aan je woorden binnen 3 jaar europees voetbal ha ha dus voor het nieuwe seizoen investeren en niet als de competitie bijna ten einde is en we hopeloos achter staan in punten !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de uiteindelijke doorslaggevende stem was natuurlijk van sjaak swart, want die wil de graafschap niet in de eredivisie hahahahah

    1. 5.1

      Theo

      Onze zwakke ranglijstpositie is geheel te wijten aan het Haagse management en de technische staf. Daar is geen Chinees aan te pas gekomen. Toen hij dat probeerde stapten die Haagse bijdehandjes naar de rerchter, waardoor de club n iet alleen 2 seizoenen maar ook nog vele miljoenen door het putje spoelde. Het management was geheel in Nederlandse handen, dat herinner je je toch nog wel? De haagse vrije jongens, weet je nog? Wang eruit gooien en de aandelen in handen van slimmeriken als Jansen, Jansma, haagse Sjonnie en dergelijke spraakwatervallen., dat was de inzet, toch?
      Nou, geen man en geen cent dus. Onze Chinese eigenaar heeft in goed vertrouwen nu al 28 miljoen, las ik in e VI, bijgepast. Ik hoop dat hij zich niet opnieuw in de maling laat nemen.
      Als je dat ook bedoelt zijn we het eens.

  7. 4

    Ad

    Heel oneerlijk besluit. Schijt knvb

  8. 3

    Rob

    Beste wedstrijd van het seizoen was dit!? Verder idd hele grote bezem doorheen halen nu

  9. 2

    Schollekop

    Fijn, maar er zal toch een hele grote bezem door moeten anders is het slechts uitstel van executie.

  10. 1

    Jan

    ?????????

Comments are closed.

2014 Alle rechten voorbehouden - Northside.nl